2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

X Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

18 лист. 2019
15.11.2019 відбувся міський етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти міста.

Учасники мовно-літературного конкурсу  писали твори про Тараса Шевченка,  висловлювали свої думки щодо  значення   мови та літератури  для українського народу.

За рішенням журі визнано 12 переможців Конкурсу.

До участі в обласному етапі   X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка запрошується Караманова Анжеліка, учениця 10-А класу ЕБГ «Гармонія», вчитель Швайковська В.М.

Вітаємо переможців Конкурсу та їхніх вчителів,   бажаємо творчого натхнення та  успіхів в обласному етапі!

Глінська Т.В., методист НМЦ