Заняття школи педагогічної майстерності для вихователів ЗДО

19 лист. 2019
18 листопада 2019 року на базі ДНЗ №13 проведено заняття Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО "Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності".

Учасники школи ознайомились з особливостями організації та проведення занять з образотворчої діяльності в закладі дошкільної освіти. Поліщук Т.Г., керівник школи, познайомила молодих спеціалістів з особливостями створення розвивального середовища для організації занять з образотворчої діяльності, а також із структурою та специфікою даних занять.

Педагоги вчились планувати, готувати  та проводити заняття з малювання, ліплення та аплікації.

Під час заходу педагоги-початківці мали змогу на практиці ознайомитись з основами методики, вправлятися у різних способах малювання та ліплення, відпрацювали різні методи та прийоми, що використовуються на заняттях із зображувальної діяльності.
     Заняття пройшло цікаво, емоційно, насичене інтерактивними та практичними вправами.

Середа Т.І., методист НМЦ.