Вітаємо переможця

30 квіт. 2015
29 квітня 2015 року на базі ЕЗОШ №7 пройшов міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Мета та завдання гри:

• виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу
  • формування здорового способу життя, зміцнення фізичного та духовного здоров’я школярів;
  • популяризація та пропаганда туризму серед молоді;
  • перевірка знань та навичок з техніки військово-спортивної підготовки школярів.

В ньому взяли участь три команди курсантів «Школи джур» (ЦДЮТ), в які входять учні з різних навчальних закладів міста.

Всі команди показали добрі результати з військової підготовки (впоряд, стрільба, рятівник), з туристсько-спортивних вправ, силових вправ ( перетягування канату) та конкурсної програми.

Команда «Енергодарські джури» (ЦДЮТ), керівники Луценко О.М. та Конорадзе Т.Ю. виборола перше загальнокомандне місце та буде представляти місто на обласному етапі.

Худенкова І.Г., методист НМЦ