Міський Марафон інформатиків

5 груд. 2019
04.12.2019 в День інформатики стартував міський Марафон “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”. Стартував Марафон в ЕБЛ відкритим уроком інформатики, який провела Легка Ю.М.

Мета заходу: поширення практичного досвіду, методичних знахідок, технік, прийомів, технологій, сучасних навчальних сервісів, що використовуються вчителями інформатики  у роботі з учнями; підведення підсумків роботи над єдиною методичною темою.

Коефіцієнт корисної дії  Марафону:

· директор школи - зацікавлений у команді творчих, професійно зростаючих вчителях, що працюють на імідж навчального закладу;

· заступники директора з НВР - оцінюють результативність методичних зусиль, спрямованих на підвищення якості освіти в навчальному закладі у відповідності до сучасних вимог в освіті;

· вчителі інформатики міста, вчителі-предметники школи - мають можливість познайомитись з цікавими практиками колег і започаткувати їх на своїх уроках, а вчителі інформатики - оприлюднити результати свого професійного зростання;

· методисти - зможуть визначитись з проблематикою подальшого методичного супроводу суб’єктів освітнього процесу;

· створення електронної збірки кращих методичних розробок уроків, відео матеріалів  вчителів інформатики та їх публікація у фаховому виданні.

Детальніше у Листі НМЦ

Наталя Ласкова, методист НМЦ