Фізкультурно-розважальний турнір «Абітурієнт – 2020» в Енергодарі

12 груд. 2019
12 грудня 2019 в спортивному залі ЕНВК №5 відбувся фізкультурно-розважальний турнір «Абітурієнт-2020» на приз ректора Запорізького національного університету серед закладів загальної середньої освіти міста.

Головна мета турніру полягала в пропаганді здорового способу життя та популяризації фізичної культури і спорту серед школярів. Також його організатори прагнули показати талановитій та активній молоді переваги вступу на факультети Запорізького національного університету.

Під час урочистого відкриття заходу його учасників та гостей привітала директор Науково-методичного центру Цемко С.А., представник кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Запорізького національного університету Орлов А.А. та представник Запорізької спортивної федерації «Спас» Прокопенко Василь. Вони побажали перемоги та наснаги всім учасникам змагань.

Самі змагання проходили у форматі «Веселих стартів»: це кілька дотепних естафет («Спритні стрибунці», «Волейбольні перегони», «Футбольний слалом», «Повітряний батл» тощо), які дозволяли юним спортсменам продемонструвати не тільки рівень фізичної підготовки, а й кмітливість та командний дух.

За результатами змагань були визначені переможці:

1 місце – команда Енергодарського навчально-виховного комплексу №5;

2 місце – команда Енергодарського навчально-виховного комплексу №1;

3 місце – команда Енергодарської загальноосвітньої школи №7.

Усіх учасників турніру відзначили грамотами та цінними призами (спортивним інвентарем). Спортивну молодь запросили приєднатися до дружнього студентського колективу ЗНУ.

Цемко С.А., директор