Уроки інформатики – школа цифрової грамотності

21 груд. 2019
Науково-методичний центр та ММО вчителів інформатики протягом грудня 2019 по березень 2020 проводить міський методичний МАРАФОН “Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України”

Мета заходу: поширення практичного досвіду, методичних знахідок, технік, прийомів, технологій, сучасних навчальних сервісів, що використовуються вчителями інформатики  у роботі з учнями; підведення підсумків роботи над єдиною методичною темою.

20.12.2019. в ЕЗОШ №2 відбулися заходи, які завершили грудневий цикл МАРАФОНУ. Тож свої напрацювання, досвід та практику продемонстрували:

04.12.2019, Легка Ю.М.,вчитель інформатики ЕБЛ, відкритий урок у 10 класі за темою «Колективний проект»;

11.12.2019, Шкода А.В., вчитель інформатики ЕЗОШ№4, відкритий урок у 2 класі за темою «Комп’ютерна графіка»

20.12.2019, Брилиста Н.В., вчитель інформатики ЕЗОШ№2, відкритий урок у 3 класі за темою «Комп’ютерні «Космічні фантазії» з геометричних фігур;

20.12.2019, Лотошнікова Н.С., вчитель інформатики ЕНВК «ЗНЗ – МНВК», методичне портфоліо до атестації з теми «Проектна діяльність на уроках інформатики як засіб формування ключових компетентностей».

Подяка учасникам і організаторам за комфортні умови методичної співпраці: методиста, вчителя та адміністрацій ЗЗСО.

Естафету МАРАФОНУ приймають вчителі інформатики ЕЗОШ№7, заходи відбудуться 24.01.2019.

Наталя Ласкова, методист НМЦ