Вітаємо перших призерів обласних олімпіад!

22 січ. 2020
18 січня 2020 року розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Відомі перші здобутки учасників олімпіади з англійської мови, астрономії, математики, олімпіади «Юні знавці Біблії».

Чотири учасника олімпіади з англійської мови посіли призові місця. Учні ЕНВК №1 Перепелиця Єгор (10-Б клас) отримав ІІ місце, Гайтота Аліна (11-А клас) – ІІІ місце (учитель Окопна Н.А.). Лагода Яна, учениця 10-А класу   ЕЗОШ  №2 (учитель Вітюгова В.І.) та Колосок Анастасія, учениця 10-А класу      ЕБГ  «Гармонія» (учитель  Василевська Л.Г.) посіли ІІ місця.

У олімпіаді з астрономії ІІ місце отримав Лохматов Владислав, учень 11-А класу ЕБЛ (учитель Уманська Т.М.).

Воронцова Діана, учениця 7-Б класу ЕБГ «Гармонія» (учитель Єгембердінова О.О.) та Горб Анастасія, учениця 8-Б класу ЕНВК №5 (учитель Губарєва С.Ф.) вибороли ІІІ місця у олімпіаді «Юні знавці Біблії».

Учень 10-А класу ЕБЛ Чаюлян Дмитро пройшов у другий тур олімпіади з математики з другим за сумою балів результатом серед учнів 10-класів, учасників цієї олімпіади.

Вітаємо учнів та вчителів, які підготували переможців!

Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоров’я, успіхи і прагнення до знань будуть вашими постійними супутниками.