Усний журнал "Творчі професії. Розвиток творчих здібностей учнів"

23 січ. 2020
22 січня 2020 року в рамках засідання ММО проофрієнтаторів ЗЗСО проведено усний журнал на тему "Творчі професії. Розвиток творчих здібностей учнів"

Під час заходу профорієнтатори закладів загальної середньої освіти ділились інформацією про творчі професії, приводили приклади творчих професій, які вибирають випускники шкіл міста.

На практичній частині при виконанні  завдань для розвитку творчих здібностей учасники  зробили висновок, що  творчі завдання для учнів необхідно використовувати в системі, що творчість є нормальним та постійним супутником дитячого розвитку.

Методисти з профорієнтації та психологи-профконсультанти відзначили, що інформація корисна та буде використана в профорієнтаційній роботі.

Далі    https://tgk79k11a.blogspot.com/2020/01/blog-post.html

Глінська Т.В., методист НМЦ