Марафон педагогічних практик

24 січ. 2020
24.01.2020 в рамках роботи ММО вчителів інформатики в ЕЗОШ№7 відбулася презентація педагогічних практик вчителів цієї школи.

У презентації творчих напрацювань взяли участь методист НМЦ, директор та заступник директора з НВР ЕЗОШ№7, вчителі інформатики ЕНВК№1 та ЕНВК «ЗНЗ-МНВК».

Запорожченко В.М. працювала над проблемною темою «Формування життєвих компетентностей учнів на уроках інформатики  засобами інтерактивних технологій» і представила свою роботу у формі відеомікса  фотоматеріалів та відео про різноманітні інтерактивні вправи.

Московська М.М.  у своїй педагогічній практиці використовує змішане навчання, що дозволяє  на практиці ефективно використовувати методологію проєктного навчання для формування ключових компетентностей. Родзинок у її практиці дуже багато, серед яких і реалізація STEM освіти на уроках інформатики у 9 класі.

Подяка вчителям за натхненну працю.

Ласкова Наталя, методист НМЦ