Вітаємо переможців обласних олімпіад!

28 січ. 2020
25-26 січня 2020 року пройшли чотири обласні олімпіади – з німецької мови, математики (ІІ тур), біології та історії.

Збірна команда учнів нашого міста  завоювала 11 призових місць:

біологія

ІІ місце - Борисенко Тетяна, учениця 11-Б класу ЕЗОШ №2 (учитель Маковоз І.Г.);

ІІІ місце - Макаров Олександр,  учень 9-А  ЕЗОШ №4 (учитель Смиковська Т.М.);

ІІІ місце - Афонькіна Аліна, учениця 8-Б класу ЕБГ «Гармонія» (учитель   Коток Л.М.);

ІІІ місце - Прач Ксенія, учениця 10-А класу ЕБГ «Гармонія» (учитель   Коток Л.М.);

ІІІ місце - Караманова Анжеліка, учениця  10-А класу ЕБГ «Гармонія»  (учитель   Коток Л.М.);

ІІІ місце - Полякова Ганна, учениця 11-Б класу ЕБГ «Гармонія» (учитель Шпигун Л.І.);

історія

ІІІ місце - Перепелкін Іван, учень 9-Б класу ЕБЛ (учитель  Щербина Я.А.);

ІІІ місце - Старусєва Єлизавета, учениця 11-А класу ЕБЛ (учитель  Щербина Я.А.);

ІІІ місце - Єгембердінов Арсеній, учень 8-А класу ЕБЛ (учитель Прохач В.Ф.);

ІІІ місце - Чаюлян Дмитро, учень 10-А класу ЕБЛ (учитель Гріднєва О.Я);

німецька мова

ІІІ місце - Попов Данило, учень 10-А класу ЕБГ «Гармонія» (учитель Приходько Т.М.).

Вітаємо з перемогою! Бажаємо вам невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і  здобутків,  а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі.

Придчіна А.І., методист