Міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів початкових класів

29 січ. 2020
28 січня 2020 року у Науково-методичному центрі відбувся міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів 1-4 класів закладів освіти міста. Фестиваль проводиться з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей в жанрі ораторського мистецтва.

У залі, де проходив фестиваль, панувала атмосфера підйому і святкового настрою. Виступи юних учасників відзначалися емоційністю, змістовністю та індивідуальністю, були артистичними та щирими. Маленькі талановиті оратори розповідали про себе, свою родину, рідне місто, про чарівну силу ввічливого слова, вчили дорослих робити життя радісним.
     За підсумками конкурсу в молодшій віковій групі призові місця посіли:
Володарем Гран-прі став Черних Іван, учень 4-А класу ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 (вчитель Сухорукова Г.В.);
І місце - Шевчук Аліна, учениця 4-А класу ЕБГ «Гармонія» (вчитель Собакіна Л.М.);
ІІ місце - Кацен Микита, учень 2-В класу ЕЗОШ №2 (вчитель Галкіна Л.Ф.);
ІІ місце - Захарова Аделія, учениця 1-Б класу ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 (вчитель Бояринцева Л.О.);
ІІ місце - Козакова Єлизавета, учениця 3-А класу ЕНВК №5 (вчитель Тютюнник І.В.);
ІІІ місце - Лавреняк Стефанія, учениця 3-А класу ЕЗОШ №7 (вчитель Пантюшина Т.А.);
ІІІ місце - Матрунчик Артем, учень 4-В класу ЕНВК №1 (вчитель Мартиненко В.В.) ;
ІІІ місце - Гресь Вікторія, учениця 3-Б класу ЕЗОШ №4 (вчитель Василенко В.Л.).
    Всі учасники отримали грамоти та солодкі призи. Фестиваль вдався на славу!
     Дякуємо всім талановитим учасникам за отримане задоволення, вчителям за якісну підготовку учасників, батькам за підтримку! А переможцю - Черних Івану, бажаємо вдалого виступу на обласному етапі фестивалю.

Стьопіна І.А., методист