Міський етап Міжрегіонального фестивалю «Заговори, щоб я тебе побачив»

31 січ. 2020
30.01.2020 року в Науково-методичному центрі відбувся другий день міського етапу Міжрегіонального фестивалю «Заговори, щоб я тебе побачив». Учні 9-11 класів змагалися в номінації «Слово є вчинок».

Учасників і гостей привітала Цемко С.А., директор Науково-методичного центру. Ведучі заходу представили   коротку подорож у стародавні часи і зазначили, що  риторика — це мистецтво переконання та впливу на аудиторію з урахуванням її особливостей.

Під час виступів юні оратори продемонстрували високий рівень  компетентності й ерудиції в обраній для виступу проблемі, уміння користуватися засобами художньої зображальності, які прикрашають думку і слово,  уникали використання мовленнєвих шаблонів і добре володіли  невербальною комунікацією. Учасники уміло і впевнено вели розгорнутий діалог, відповідаючи на питання аудиторії.

Журі відзначило високий рівень підготовки виступів  учасників, творчий підхід до вибору теми виступу та володіння етикою оратора.

За рішенням журі визнано переможців:

Гран-прі Фестивалю - Кременчук Кирило, учень 10-А класу ЕБГ «Гармонія», керівник  Запорожан О.П.

І місце -   Зарубін Владислав, учень 11-Б класу ЕНВК№1, керівник  Пилипенко Л.Д.

ІІ місце - Лісніченко Віолетта  учениця 10-Б класу ЕБГ «Гармонія», керівник  Сєрік Н. І.

ІІ місце  Гаршина Маргарита, учениця 10-А класу ЕЗОШ№7, керівник Клементьєва К. В.

ІІ місце - Зарівний Юрій, учень 10-А класу ЕНВК№5, керівник Третьякова О. П.

ІІІ місце Полякова Катерина, учениця 10-А класу ЕЗОШ№2, керівник Тетеріна Л.А.

ІІІ місце - Панасєйко Марія, учениця 10 класу ЕБЛ, керівник Біла Т.П.

ІІІ місце - Грідасова Анастасія, учениця 9-А класу ЕЗОШ№4, керівник Кучеренко С.І.

Вітаємо переможців і їхніх вчителів! Бажаємо творчих злетів і перемог!

Кременчуку Кирилу і Зарубіну Владиславу перемоги в обласному етапі Міжрегіонального фестивалю «Заговори, щоб я тебе побачив»!

Глінська Т.В., методист