Педагогічний дизайн. Карта проєкту

31 січ. 2020
30.01.2020 Науково-методичним центром в ЕБЛ було проведено методичну нараду за результатами опитування вчителів, учнів та їх батьків на старті методичного проєкту «Цифровізація освітнього простору ЕБЛ». У заході взяли участь члени адміністрації ліцею.

На  нараді  було презентовано результати  онлайн-опитувань  серед  вчителів, учнів та їх батьків, що дало змогу  подивитися на освітній процес в ліцеї під різним кутом зору.

Застосування  інтерактиву з педагогічного дизайну допомогло  за результатами досліджень  побудувати  інтелект-карту  проєкту. Над змістовним наповненням карти далі продовжать працювати учасники проєкту  - креативні вчителі ліцею.

Ключовим орієнтиром проєктної діяльності  адміністрації ліцею стали слова  Альберта Ейнштейна: «Ми не можемо вирішити наші  проблеми на тому самому рівні мислення, яке створило ці проблеми». Тож ідеї проекту потребуватимуть  свідомого «перезавантаження»  поглядів керівництва на освітній процес.

Успіхів ліцею!

Наталя Ласкова, методист НМЦ