Олімпіадні здобутки учнів ЗЗСО міста

4 лют. 2020
Вихідними, 01-02 лютого, у Запоріжжі проведено обласні етапи Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, екології, фізичної культури, інформатики та української мови.

Скарбниця досягнень освіти міста поповнилася ще 5 перемогами, серед яких 4 призових місця здобули учні Енергодарського багатопрофільного ліцею:

хімія

ІІ місце – Поляков Дмитро,  учень  8-А класу ЕБЛ (учитель Євтушенко Н.А.);

ІІІ місце – Єгембердінов Арсеній, учень  8-А класу ЕБЛ (учитель Євтушенко Н.А.);

фізична культура

ІІІ місце –  Гордійчук Назар,  учень 10-Б класу  ЕБЛ (учитель Григор’єв А.С.);

інформатика

ІІІ місце –  Лохматов Владислав, учень 11-Б класу ЕБЛ (учитель Легка Ю. М.);

екологія

ІІІ місце –  Колосок Анастасія, учениця 10-А класу ЕБГ «Гармонія» (учитель Коток Л.М.).

Результати олімпіади з української мови будуть оголошені пізніше.

Щиро вітаємо усіх наших переможців і бажаємо їм не зупинятися на досягнутому, надалі підвищувати свій рівень.

Здоров’я, натхнення, духовних сил педагогам, які привели своїх учнів до  інтелектуальних  здобутків!

Придчіна А.І., НМЦ