Профорієнтаційний захід «Україна - країна майстрів»

5 лют. 2020
04.02.2020 на базі ЕБГ «Гармонія», в народознавчому музеї, пройшов профорієнтаційний захід у формі ярмарку професій «Україна - країна майстрів», під час якого учні 10 класу, вчителі і профорієнтатори ЗЗСО познайомились з творчими професіями культурної спадщини України та їх використанням у сьогоденні.

Гість заходу, гончар  Євгеній Караманов, продемонстрував  учням майстер-клас по виготовленню глиняних виробів  і надав можливість бажаючим попробувати себе в гончарній справі.

На заключній частині профорієнтаційного заходу всіх присутніх пригостили найкращою українською стравою – варениками.

Знайомство з професіями, історією і українською музикою було пізнавальним і корисним для учнів і методистів з профорієнтації ЗЗСО.

Всі присутні висловили вдячність за проведення заходу Деркач В.Г., методисту з профорієнтації ЕБГ «Гармонія».

Глінська Т.В., методист