Міський конкурс дидактичних посібників вихователів та творчих робіт дітей щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності у ЗДО

11 лют. 2020
З 07 по 10 лютого 2020 року Науково-методичним центром проведено міський конкурс дидактичних посібників вихователів та творчих робіт дітей щодо організації роботи з безпеки життєдіяльності у закладах дошкільної освіти, в якому взяли участь педагоги і діти дев‘яти закладів дошкільної освіти.

Мета Конкурсу - проведення роботи щодо запобігання виникненню надзвичайних подій, учасниками яких є діти закладів дошкільної освіти, відпрацювання їх дій у випадках виникнення надзвичайних ситуацій у тому числі пожеж,  закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час освітнього процесу.

Журі Конкурсу визначило переможців:

-         у номінації  «Дидактичні посібники вихователів»:

І місце – Бурлай Наталія Юріївна, вихователь ДНЗ №4;

ІІ місце – Криворука Ірина Іванівна, вихователь ДНЗ №5;

ІІ місце – Маслєннікова Валентина Григорівна, Пшенична Ганна Миколаївна, вихователі ДНЗ №8;

ІІІ місце - Ніколаєва Катерина Юріївна – вихователь ДНЗ №13;

ІІІ місце – Бондаренко Тетяна Петрівна, Малицька Тетяна Миколаївна, вихователь ДНЗ №16;

-        у номінації «Дитячі малюнки на тему «Обери життя»»:

І місце – Калугіна Олександра, вихованка ДНЗ №15 (вихователь Миргородська Ольга Іванівна);

ІІ  місце – Лобанова Євіка, вихованка  ДНЗ №3 (вихователь Пудло Ольга Володимирівна);

ІІ місце – Лободенко Поліна, вихованка ДНЗ №15 (вихователь Миргородська Ольга Іванівна);

ІІІ місце – Твердомед Ольга, вихованка ДНЗ №3 (вихователь Пудло Ольга Володимирівна);

ІІІ місце – Бурдіна Марина, вихованка ДНЗ № 15  (вихователь Миргородська Ольга Іванівна).

Інші дитячі роботи ДНЗ №3, ДНЗ №7, ДНЗ №8, ДНЗ №10, ДНЗ №16 отримають дипломи.

Вітаємо переможців Конкурсу. Бажаємо здоров‘я, творчості, натхнення, нових здобутків у роботі із своїми вихованцями.

Середа Т.І., методист НМЦ