2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Майстер - клас для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи

13 лют. 2020
13 лютого 2020 року в НМЦ проведено майстер - клас для заступників директорів з НВР, які опікуються питаннями початкової школи з теми: "Шість цеглинок 2.0".

Як зробити урок не просто змістовним, а насправді цікавим для дітей? Це одне з ключових запитань, яке ставить собі кожен вчитель. Методика "Шість цеглинок 2.0"є сучасною, динамічною та відкритою системою, яка пропонує нові можливості в освітньому просторі школи. Особливість - розвиває просторове сприйняття і мислення. Ця методика передбачає роботу з набором з шести цеглинок LEGO та килимком формату А-3.

Учасники майстер-класу аналізували і встановлювали прямі зв'язки між розміщенням цеглинок у просторі, усно виконували математичні дії та відображали отримані результати на килимку. Практично ознайомились з вправами методики "Шість цеглинок 2.0", активно співпрацювали у групах,  проявляли  творчість та  зацікавленість.

Заступники директорів висловили бажання впроваджувати дану методику у роботі з педагогами.

Стьопіна І.А., методист