2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Засідання міського методичного об’єднання вчителів біології, природознавства, основ здоров’я, екології

14 лют. 2020
13.02.2020 р. на базі ЕНВК №5 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів природничого циклу та основ здоров’я на тему «Діяльнісний підхід на уроках природничого циклу та основ здоров’я як умова формування предметних та ключових компетентностей учнів».

Дмитренко Л.А., методист НМЦ, залучила членів ММО до семінару-практикуму з використанням групової форми роботи. Педагоги активно обговорили значення STEM-технологій, компетентнісно орієнтованих завдань для формування освітніх компетентностей учнів.

З використанням сервісу Mentimeter  пройшло  інтерактивне оцінювання семінару.