Засідання міського методичного об’єднання вчителів біології, природознавства, основ здоров’я, екології

14 лют. 2020
13.02.2020 р. на базі ЕНВК №5 відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів природничого циклу та основ здоров’я на тему «Діяльнісний підхід на уроках природничого циклу та основ здоров’я як умова формування предметних та ключових компетентностей учнів».

Дмитренко Л.А., методист НМЦ, залучила членів ММО до семінару-практикуму з використанням групової форми роботи. Педагоги активно обговорили значення STEM-технологій, компетентнісно орієнтованих завдань для формування освітніх компетентностей учнів.

З використанням сервісу Mentimeter  пройшло  інтерактивне оцінювання семінару.