5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

Засідання міського методичного об‘єднання вихователів образотворчої діяльності ЗДО

14 лют. 2020
14.02.2020 на базі ДНЗ №12 пройшло засідання ММО вихователів образотворчої діяльності «Сторітеллінг як ефективний метод неформального навчання».

На занятті з дітьми 4-го року життя,  Устименко В.О. вихователь  ДНЗ №12, майстерно продемонструвала особливості використання інноваційної технології сторітеллінгу.

Криворучко С.Р., практичний психолог ДНЗ №12, поділилася з колегами власним досвідом впровадження  вищезазначеної технології.

В практичній  частині психолог та  вихователь  провели майстер-клас по складанню історій.

В кінці засідання члени ММО стали учасниками круглого столу «Форми роботи з дітьми які не мають бажання займатися зображувальною діяльністю». Всі вихователі поділились своїми напрацюваннями з даного питання.

Середа Т.І., методист НМЦ