5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

Вітаємо призерів обласної олімпіади з української мови!

19 лют. 2020
16 лютого 2020 року відбулась обласна олімпіада з української мови та літератури для учнів 9-11 класів.

Три  учениці  Енергодарського багатопрофільного ліцею здобули треті призові місця. Це  Старусєва Єлизавета та Мендрик Ольга,  учениці 11-А класу (учитель Біда Ю.П)  і Бобкова Богдана, учениця 9-А класу (учитель Касярум Т. В.)

Вітаємо дівчат і вчителів з перемогою та бажаємо їм невичерпної енергії й творчого натхнення до нових досягнень і здобутків!

Придчіна А.І., методист