5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

Заняття школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО

20 лют. 2020
19 лютого 2020 року на базі ДНЗ№13 пройшло заняття міської Школи педагогічної майстерності вихователів ЗДО «Розвиток творчих здібностей дітей засобами образотворчої діяльності», темою якого було «Розвиток основ художньо-естетичної культури дітей дошкільного віку засобами живопису».

Поліщук Т.Г., керівник Школи, вихователь ДНЗ №13, провела для учасників консультацію щодо актуальності та основних завдань, які вирішуються в процесі ознайомлення дошкільників із живописом. Педагоги опанували методи та прийоми, а також основні етапи опису картин.

Під час практичної діяльності педагоги-початківці вчилися складати розповіді за картинами українських художників. Використовуючи отримані теоретичні знання, учасники школи малювали автопортрет, а також вправлялись у новій техніці малювання натюрморту восковою крейдою.

Середа Т.І., методист НМЦ