Вітаємо призерів обласної олімпіади!

24 лют. 2020
22-23 лютого 2020 року в м. Запоріжжі проведено ІІІ (обласний) етап всеукраїнських учнівських олімпіад з педагогіки і психології, трудового навчання та географії.

Успішно виступила команда нашого міста в олімпіаді з педагогіки і психології. Дві учениці ЕНВК №5, яких підготувала до олімпіади Котляревська О.О., практичний психолог закладу, здобули призові місця:

І місце - Хітайлова Катерина (11-Б);
ІІ місце - Скрипка Марія (11-А).

Вдало виступили учні в олімпіаді з технічної  та обслуговуючої праці. Троє учасників вибороли другі  місця:

ІІ місце - Клєвакіна Владислава,  учениця 8-Б класу ЕНВК №1 (учитель Нечаєнко О.Г.);
ІІ місце - Кузьменко Вікторія, учениця 9-А класу ЕНВК № 1(учитель Виговська Л.М.);
ІІ місце - Белозьоров Володимир,  учень 11-Б класу ЕНВК №5 (учитель Ткаченко А.О.).

В олімпіаді з географії перемогу здобули три учні ЕЗОШ №2 (учитель  Мірошник Т.О.):

ІІІ місце - Літвін Нікіта,  учень 8-Б класу;

ІІІ місце - Пшенічніков Денис, учень 8-Б класу;

ІІІ місце - Борисенко Тетяна, учениця 11- Б класу.

Бажаємо учням та їх наставникам міцного здоров’я, щирої радості, невичерпної наснаги та нових звершень!