Міський конкурс театрального мистецтва дітей дошкільного віку ЗДО

3 бер. 2020
З метою активізації творчого потенціалу та виявлення талановитих дітей з 24 по 28 лютого 2020 року проведено міський конкурс театрального мистецтва дітей дошкільного віку.

У конкурсі взяли участь вісім закладів дошкільної освіти  у номінаціях "Гурткова робота" та "Театральна діяльність в дитячих колективах".

Дошкільнята з великим бажанням, невичерпним інтересом представляли  театральні вистави, які підготували зі своїми вихователями і керівниками гуртків, адже це один із найулюбленіших видів діяльності малечі, який дає їй можливість входити в складний світ людських емоцій, формувати  емоційну чутливість, культуру емоційної поведінки та необхідну життєву компетентність природним шляхом.

Згідно з  рішенням журі переможцями визнано:

у номінації «Театральна діяльність в дитячих колективах»:

І місце – старша група №7 ДНЗ №10, вихователь Ленчовська В.І.;

І місце – старша група №12 ДНЗ №13, вихователі Яресько Г.П., Буркан А.І.;

ІІ місце – логопедична група №2 ДНЗ №5, вихователь Панфьорова І.В.;

ІІІ місце – середня група №11 ДНЗ №8, вихователь Грищенко В.В.;

у номінації  «Гурткова робота»:

І місце – гурток ДНЗ №16, керівник Кулинич О. П.;

ІІ місце – гурток ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9, керівник Сухорукова Г.В.;

ІІ місце – гурток ДНЗ №15, керівник Лахманюк А.М.;

ІІІ місце – гурток ДНЗ №12, керівник Косенко С.М..

Вітаємо переможців та бажаємо  подальших успіхів!

Середа Т.І., методист НМЦ.