Педагогічні практики вчителів інформатики ЕНВК№5

11 бер. 2020
11.03.2020 в ЕНВК№5 відбулися відкриті методичні заходи вчителів інформатики за результатами роботи над методичною темою в рамках міського Марафону «Уроки інформатики - школа цифрової грамотності майбутнього України».

У роботі локації взяли участь: методист НМЦ, заступник директора з НВР ЕНВК№5 та вчителі інформатики ЕНВК№5.

Презентували свої педагогічні практики:

Висоцька О.С., вчитель інформатики ЕНВК№5, відкритий урок у 7 класі з теми «Базові алгоритми».

Рубцова І.В., вчитель інформатики ЕНВК№5, відеомікс уроків з проблемної теми «Формування навчально-пізнавальних інтересів учнів середніх класів на уроках інформатики на засадах діяльнісного підходу».

Наталя Ласкова, методист НМЦ