27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Місячник «Професійний орієнтир-2020»

13 бер. 2020
З 17 лютого 2020 року в закладах освіти міста Енергодар з метою розширення профорієнтаційного інформування учнівської молоді, батьків, вчителів щодо питань професійного визначення, формування готовності учнів до усвідомленого вибору професії, побудови кар’єри та позитивного ставлення до робітничих професій, запровадження сучасних інноваційних форм профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю проведено заходи Місячника «Професійний орієнтир-2020».

В рамках Місячника в бібліотеках  закладів освіти оновлено виставки літератури професійної спрямованості, проведено спільні профорієнтаційні заходи з представниками Енергодарської міської філії Запорізького обласного центру зайнятості, зустрічі учнів 9-11 класів з представниками ЗВО І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Організовано проведення виховних годин, інформаційних зустрічей, тренінгів, профорієнтаційних  екскурсій для учнів  1- 11 (12) класів ЗЗСО та  вихованців ЗПО. Здобувачі освіти активну участь брали в  конкурсах малюнків, творів, презентацій та проектів на профорієнтаційну тематику. Учні 9-11 класів ЗЗСО були учасниками інтелектуально-розважальної гри «Інтелект - Батл»,  організованої  ЕІДМУ «КПУ». Проведено заходи в рамках роботи ММО профорієнтаторів ЗЗСО та  підготовлено фото-звіти, відео-матеріали про проведену роботу під час  Місячника «Професійний орієнтир -2020».

Глінська Т.В., методист НМЦ