27 трав. 2020
Підсумкове засідання ММО вихователів молодших груп ЗДО
27 травня 2020 року у дистанційному режимі з використанням сервісу Classroom відбулося заключне засідання ММО вихователів молодших груп закладів дошкільної освіти з теми “Про підсумки роботи ММО за 2019-2020 н.р.”

27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

Міжнародний конкурс з українознавства

25 бер. 2020
Енергодарські учні серед переможців ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства

За підсумками роботи комісій із захисту науково-дослідних робіт, рішенням журі ХІІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів освіти визначено переможців ІІ етапу Конкурсу. Приємно, що серед нагороджених і школярі міста Енергодара:

серед учнів 8 класів:
ІІІ місце - Трусова Анастасія, учениця ЕЗОШ №4 (керівник Чабанюк Зоя Романівна), наукове дослідження на тему «Криниця в усній народній творчості: від давнини до сучасності»;

серед учнів 10 класів:
ІІ місце - Панасєйко Марія, вихованка ЕМАН (керівник Зозуленко Марина Володимирівна), наукове дослідження на тему «Функціонування прецедентних феноменів в інавгураційних промовах президентів України»;
ІІІ місце - Атаманенко Тетяна, вихованка ЕМАН (керівник Гацько Олена Миколаївна), наукове дослідження на тему «Традиції проведення храмових свят в Камя’нсько-Дніпровському районі та м. Енергодарі»;

серед учнів 11 класів:

ІІІ місце - Лата Богдан, вихованець ЕМАН ( керівник Пришляк Михайло Іванович), наукове дослідження на тему «Менталітет як правова категорія, його роль та значення в правотворчій діяльності».
ІІІ місце - Шалигіна Олександра, учениця ЕНВК №1 (керівник Черненко Аліна Ігорівна), наукове дослідження на тему «Революція на Граніті» 80-90-ті рр. ХХ ст. в Запоріжжі як феномен консолідації українського народу».

Щиро дякуємо всім учням, які долучилися до дослідницьких проєктів в галузі українознавства, та їх науковим керівникам за участь в ХІІІ Міжнародному конкурсі з українознавства! Бажаємо Вам міцного здоров’я, творчих здобутків на шляху відкриття нових цікавих сторінок українського світу, а також віри в свої сили і майбутніх перемо

Цемко С.А., директор Науково-методичного центру