Заняття в Школі становлення педагогічної майстерності

27 бер. 2020
З 24 по 27 березня 2020 року Науково-методичним центром у дистанційному форматі проведено заняття в Школі становлення педагогічної майстерності з теми «Ораторське мистецтво в педагогічній діяльності».

Співпраця зі слухачами проходила на платформі Google Classroom. Учасники знайомились з матеріалами, переглядали відео відповідно до теми,  коментували переглянуті матеріали і створювали спільну презентацію, де ділились набутими знаннями. За допомогою Google малюнку відображали своє бачення необхідності володіння ораторськими здібностями вчителю і висловлювали побажання своїм колегам-слухачам ШСПМ.

Учасники заходу зазначили, що кожний вчитель для успішної діяльності повинен володіти ораторськими здібностями, що  саме від уміння говорити нерідко залежить успіх, авторитет і кар’єра.  Для  того, щоб навчитися добре, змістовно говорити, необхідно збагачувати свої знання й досвід, удосконалювати освіту, всебічно розвивати свою особистість.

Глінська Т.В.. методист НМЦ