27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Міський конкурс «Вихователь року-2020»

30 бер. 2020
З 09 по 26 березня 2020 року, з метою підтримки та сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх ролі в розвитку та вихованні дітей дошкільного віку, Науково-методичним центром проведено міський конкурс «Вихователь року - 2020».

У Конкурсі взяли участь педагоги з  двох закладів освіти міста - ДНЗ №3 та ДНЗ №16. Конкурс проведено у два етапи: І-й – вивчення та оцінка перспективного педагогічного досвіду; ІІ-й - захист ППД учасниками Конкурсу (у форматі відео-презентації).

Під час оцінки перспективних педагогічних досвідів основна увага зверталась на повноту їх розкриття, актуальність та теоретичне обґрунтування заявленої теми, наявність елементів новизни, розкриття технології досвіду, результативність роботи.

За результатами Конкурсу журі визначило переможців:

І місце - Тімоніна О.С., вихователь ДНЗ №3 з темою перспективного педагогічного досвіду «Активізація мовлення дітей дошкільного віку  через впровадження інноваційних технологій» у номінації  «Вихователь року»;

ІІ місце - Шаповалова Л.В., вихователь-методист ДНЗ №16 з темою перспективного педагогічного досвіду «Системний підхід в плануванні  освітнього процесу, як умова забезпечення надання якісної дошкільної освіти » у номінації  «Вихователь-методист року».

Вітаємо переможця та призера конкурсу! Творчості та наснаги Вам, шановні колеги!

Середа Т.І., методист НМЦ