27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Міський етап конкуру «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»,

31 бер. 2020
Підведено підсумки міського етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», який відбувся з 10 по 13 березня 2020 року.

На конкурс було представлено 43 різноманітних за формою та змістом творчих робіт  учнів  закладів загальної середньої освіти та вихованців ЦДЮТ.

Найбільш складними та майстерно виконаними виявилися експонати, представлені учнями ЕБЛ. Так учнями  старших класів були розроблені   «Фонтан Герона», «Труба Рубенса», макет електростанції ВЕС з електротехнічними елементами, моделі роботів-машин, якими можна керувати за допомогою програмного забезпечення, встановленого на смартфон.

Учні  ЕЗОШ №2 та ЕНВК №5 в розділі  «Спортивно-технічне моделювання»  представили цікаві спортивно-технічні моделі різних класів та категорій,  а учні ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6 та ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 - цікаві експонати  у розділі «Архітектура та будівництво».

Терпімова В.М., методист НМЦ