Дистанційне заняття в Школі керівників ММО

3 квіт. 2020
02.04.2020 Науково-методичним центром проведено дистанційне заняття в Школі керівників міських методичних об’єднань вчителів-предметників на тему «Мобільний телефон у школі добро чи зло?».

Педагоги познайомились з матеріалами щодо використання мобільних гаджетів. Переглянули  вебінари, цікаві відео на YouTube, презентації і поділились своїм досвідом у використанні мобільних гаджетів і дивайсів під час уроків і дистанційного навчання.

Учасники заняття відтворили свої враження і пропозиції на спільній Google презентації і Google малюнку, де зазначили, що використання мобільних гаджетів  сприяє мотивації навчання та допомагає використовувати мобільний телефон при вивченні різних тем. Деякі  вчителі зазначили, що більшу частину своєї  роботи виконують за допомогою мобільного телефону і вчать учнів   проходити різноманітні тести,  працювати в  спільних документах різного плану, здійснювати пошук інформації.

Всі керівники ММО вчителів-предметників зазначили, що телефон на сьогодні необхідний гаджет, який допомагає на уроках і дистанційних заняттях, але необхідно допомагати учням  правильно з користю ним користуватися.

Глінська Т.В., методист НМЦ