5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

Опитування щодо дистанційного навчання учнів під час карантину

10 квіт. 2020
Державна служба якості освіти України проводить онлайн-опитування з питань організації дистанційного навчання учнів під час карантину.

Опитування анонімне, його результати будуть використані для вдосконалення організації дистанційного навчання школярів. Заповнення анкет займе не більше 10 хв.

Просимо дати відповіді на запитання:

Ваша участь в опитуванні важлива.

Щиро дякуємо! Разом зможемо все!

Джерело: https://cutt.ly/ttLNnzn