Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок-2020»

13 квіт. 2020
«Моральний вчинок» - так називається Всеукраїнський конкурс, який щорічно проводиться серед учнів та студентів закладів освіти всіх рівнів.

Учасники кожної вікової групи обирають один із тематичних напрямів (національно-патріотичний, екологічний, юридичний, соціальний або культурологічний) своєї діяльності та готують у довільній формі творчий звіт про неї.

Учні та вихованці закладів освіти нашого міста представили на обласний етап конкурсу 20 творчих звітів (18 робіт – ЗЗСО, 2 роботи – ЦДЮТ та ЦТКС). Серед конкурсних робіт – вірші, нариси, фоторепортажі, презентації, відеосюжети про добрі справи, соціальні проєкти, які були втілені у життя.   Журі обласного етапу конкурсу, у складі якого буде працювати методист Науково – методичного центру Терпімова В.М.,  розпочне перегляд  робіт з 23 квітня.

Бажаємо учасникам перемоги та участі у Всеукраїнському етапі конкурсу!