5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок-2020»

13 квіт. 2020
«Моральний вчинок» - так називається Всеукраїнський конкурс, який щорічно проводиться серед учнів та студентів закладів освіти всіх рівнів.

Учасники кожної вікової групи обирають один із тематичних напрямів (національно-патріотичний, екологічний, юридичний, соціальний або культурологічний) своєї діяльності та готують у довільній формі творчий звіт про неї.

Учні та вихованці закладів освіти нашого міста представили на обласний етап конкурсу 20 творчих звітів (18 робіт – ЗЗСО, 2 роботи – ЦДЮТ та ЦТКС). Серед конкурсних робіт – вірші, нариси, фоторепортажі, презентації, відеосюжети про добрі справи, соціальні проєкти, які були втілені у життя.   Журі обласного етапу конкурсу, у складі якого буде працювати методист Науково – методичного центру Терпімова В.М.,  розпочне перегляд  робіт з 23 квітня.

Бажаємо учасникам перемоги та участі у Всеукраїнському етапі конкурсу!