Підсумкове онлайн заняття міської Школи становлення педагогічної майстерності

28 квіт. 2020
27.04.2020 під керівництвом Дмитренко Л.А., методиста Науково – методичного центру управління освіти, проведено підсумкове заняття І року навчання міської Школи становлення педагогічної майстерності у формі онлайн круглого столу.

Для проведення був використаний сервіс Padlet. За «круглим столом» слухачі поділились своїми  педагогічними знахідками, обговорили ті, що запропоновані  коллегами. Також були визначені результати вихідного тестування, опитування та підведені підсумки діяльності Школи за І рік роботи.

Дмитренко Л.А., методист НМЦ