Засідання ММО музичних керівників закладів дошкільної освіти

8 трав. 2020
7 травня 2020 року відбулося дистанційне засідання методичного об’єднання музичних керівників, метою якого було підвищити професійну компетентність музичних керівників, активізувати їх творчий пошук при впровадженні системи Карла Орфа у роботу з дітьми дошкільного віку.

Лень О.Л., керівник ММО, надала консультацію з теми «Система музичного виховання Карла Орфа», у якій донесла до учасників ММО, що у роботі з дошкільнятами особливе місце слід відводити не аналітичному сприйняттю музики, а різним видам музичного виконавства, імпровізації.

Музичні керівники Фофанова О.Г. (ДНЗ № 5), Сендецька І.В. (ДНЗ № 16), Лахманюк А.М. (ДНЗ №15), Лень О.Л. (ДНЗ № 13) надали відео- фрагменти музично-ритмічних рухів, оркестру щодо використання системи К.Орфа в роботі з дітьми.

Музичний керівник Копка Н.В. (ДНЗ №5), через мультимедійну презентацію показала як у закладі дошкільної освіти можна використання нетрадиційні  музичні  інструменти.

Також музичні педагоги пройшли анкетування, за результатами якого будуть визначені перспективи  планування роботи ММО на наступний навчальний рік. Матеріали засідання ММО: https://doshkolnik1.blogspot.com/

Середа Т.І., методист НМЦ