Онлайн засідання інтерактивної школи сучасного керівника ММО

19 трав. 2020
19 травня 2020 року проведено онлайн засідання інтерактивної школи керівників ММО початкової ланки освіти. Засідання відбулося за допомогою сервісу Google Meet.

Керівники ММО вчителів початкових класів проаналізували   роботу міських методичних об’єднань за 2019-2020 н.р.,  обговорили творчі звіти щодо підведення результатів роботи над науково-методичною проблемною темою, визначили  перспективні завдання та основні напрямки роботи  на наступний навчальний рік.

Стьопіна І.А., методист НМЦ