Засідання Науково-методичної ради НМЦ

18 черв. 2020
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Головним питанням було звітування закладів освіти міста про хід дослідно-експериментальної роботи.

Свої звіти представили:

- ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 (заступник директора Слотіна Є.Г.) та ЕБГ «Гармонія» (заступник директора Топчій Л.А.) – «Система підготовки фахівців соціальної сфери до національно-патріотичного виховання дітей та молоді на засадах соціального партнерства»;

- ДНЗ №8 (директор закладу Шорш С.Л.) – «Здоров’яцентрована дидактична система з фізичного виховання дітей 4-7 років»;

- ДНЗ №5 (директор закладу Макеєва Н.С.), ДНЗ №10 (директор закладу  Чергик Л.А.), ДНЗ №12 (вихователь-методист закладу Петренко С.М.) - «Професійне зростання сучасного педагога дошкільного навчального закладу м. Енергодар в умовах впровадження інклюзивної освіти»;

- ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» (директор Роман Л.С.) – «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти»;

- ЕБГ «Гармонія» (директор Макаревич В.М. та вчитель Єгорова І.П.) – «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти».

Рішенням науково-методичної ради визнано, що дослідно-експериментальна  діяльність експериментальних майданчиків, організованих в закладах освіти міста, виконана у повному обсязі та вважати як таку, що проводиться на належному рівні.