5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

Засідання Науково-методичної ради НМЦ

18 черв. 2020
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Головним питанням було звітування закладів освіти міста про хід дослідно-експериментальної роботи.

Свої звіти представили:

- ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9 (заступник директора Слотіна Є.Г.) та ЕБГ «Гармонія» (заступник директора Топчій Л.А.) – «Система підготовки фахівців соціальної сфери до національно-патріотичного виховання дітей та молоді на засадах соціального партнерства»;

- ДНЗ №8 (директор закладу Шорш С.Л.) – «Здоров’яцентрована дидактична система з фізичного виховання дітей 4-7 років»;

- ДНЗ №5 (директор закладу Макеєва Н.С.), ДНЗ №10 (директор закладу  Чергик Л.А.), ДНЗ №12 (вихователь-методист закладу Петренко С.М.) - «Професійне зростання сучасного педагога дошкільного навчального закладу м. Енергодар в умовах впровадження інклюзивної освіти»;

- ЕНВК «ЗНЗ-МНВК» (директор Роман Л.С.) – «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти»;

- ЕБГ «Гармонія» (директор Макаревич В.М. та вчитель Єгорова І.П.) – «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової освіти».

Рішенням науково-методичної ради визнано, що дослідно-експериментальна  діяльність експериментальних майданчиків, організованих в закладах освіти міста, виконана у повному обсязі та вважати як таку, що проводиться на належному рівні.