СЕРПНЕВА КОЛЕГІЯ ОСВІТЯН

27 серп. 2020
27 серпня 2020 року відбулася розширена колегія управління освіти Енергодарської міської ради у форматі освітнього форуму «Виклики. Вектори руху. Прогнози на майбутнє в освіті м.Енергодара у 2020-2021 н.р.».

У своєму виступі Букреєва Світлана Михайлівна, начальник управління освіти, проаналізувала результати діяльності управління освіти та закладів освіти міста щодо основних здобутків за попередній рік, виокремила завдання щодо реформування освітньої галузі міста в умовах Нової української школи на 2020-2021 навчальний рік.

Привітав педагогів міста з новим навчальним роком Терентьєв Андрій Альбертович, заступник міського голови. Андрій  Альбертович  зазначив, що вчитель – це не професія, це – покликання, яке надихає, дає сили та ідеї. Він подякував освітянам за плідну працю та зауважив, що міська влада і надалі буде підтримувати вчительство та створювати належні умови для роботи педагогів і навчання дітей.

Основною темою співдоповідачів була організація дистанційного навчання в умовах карантину.

Результатом роботи колегії стало вироблення спільної освітньої стратегії щодо організації дистанційного навчання з урахуванням індивідуальних тактик кожного окремо взятого закладу освіти.