Вітаємо переможців міського конкурсу на кращу модель організації профілактичної роботи з підлітками, які мають асоціальні прояви у поведінці

17 черв. 2015
З метою профілактики правопорушень серед учнівської молоді, підвищення професійного рівня заступників директорів з виховної роботи, соціальних педагогів, класних керівників, виявлення та впровадження нових педагогічних технологій, нетрадиційних форм профілактичної роботи з підлітками, поглиблення співпраці навчальних закладів та позашкільних установ, надання науково-методичної та практичної допомоги педагогічним працівникам з 01.02.2015 року по 31.05.2015 року проведено міський Конкурс.

На розгляд журі було подано 5 моделей організації  профілактичної роботи з підлітками, які мають асоціальні прояви у поведінці.

І місце  отримала Терпімова Віталія Михайлівна, заступник директора з виховної роботи ЕЗОШ №7 з темою «Система роботи заступника директора з виховної роботи в напрямку профілактики правопорушень в учнівському середовищі».

ІІ місце - Пилипенко Людмила Дмитрівна, заступник директора з виховної роботи ЕНВК №1 з темою «Інформаційно-просвітницька робота серед учасників виховного процесу в системі превентивного виховання».

ІІІ місце - Маляренко Вікторія Вікторівна, класний керівник 9-В класу ЕЗОШ №2 з темою «Система роботи класного керівника з «важкими» дітьми» та Доценко Ольга Сергіївна., соціальний  педагог ЕНВК «ЗНЗ-МНВК», з темою «Модель організації роботи соціального педагога в профілактичному напрямку».

Бажаємо миру, добра і творчої наснаги!

Худенкова І. Г., методист НМЦ