Вітаємо переможців міського конкурсу «На кращу модель організації учнівського самоврядування в навчальних закладах міста»

17 черв. 2015
З метою поширення кращого досвіду організації учнівського самоврядування різних рівнів, активізації інноваційної діяльності органів самоврядування дітей та учнівської молоді, оптимізації форм і методів роботи з дітьми-лідерами з 16 березня 2015 року по 25 травня 2015 року було проведено міський конкурс «На кращу модель організації учнівського самоврядування в навчальних закладах міста».

На конкурс були представлені моделі дієвої системи учнівського самоврядування в навчальних закладах міста, які ґрунтуються на демократичних засадах, принципах особистісно розвиваючої взаємодії, залученні кожного учня до значущої діяльності.

І місце в номінації «Проектна діяльність» отримав  орган учнівського самоврядування ЕЗОШ №7, заступник директора з ВР Терпімова Віталія Михайлівна з темою «Проектна діяльність як засіб активізації соціальної активності підлітків в умовах учнівського самоврядування».

І місце в номінації «Партнерство» отримав орган учнівського самоврядування ЕБГ «Гармонія», заступник директора з ВР Топчій Людмила Анатоліївна з темою «Соціальне партнерство гімназійного братерства».

ІІІ місце в номінації «Загальна система роботи» отримала Рада ліцеїстів з теми: «Роль класного самоврядування у формуванні життєвої компетентності учнів», класний керівник 7-А класу ЕНВК №1 Передерій Лариса Володимирівна.

Бажаємо творчих успіхів в подальшій роботі!

Худенкова І.Г., методист НМЦ