27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Вітаємо призерів обласної олімпіади з англійської та французької мови

11 лют. 2016
Вітаємо переможців і педагогів, які їх підготували Мидловець Є.Г. і Дорошеву Ю.С.

Журі обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської та французької мови оголосило результати та визначило призерів. Серед них учні ЕБГ «Гармонії»:

Прокоф’єва Поліна, учениця 11-А класу - І місце;
Ступівцев Антон, учень 10-А класу         -  ІІ місце;

Потапенко Валерія, учениця 11-А класу - ІІІ місце

Бажаємо перемог на Всеукраїнському етапі!

Глінська Т.В., методист НМЦ