27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Міський інтелектуальний турнір юних хіміків

12 лют. 2016
Науково-методичним центром управління освіти 11 лютого 2016 року проведено ІІІ міський інтелектуальний турнір юних хіміків для учнів 9-х класів з поглибленим вивченням предмета. В турнірі взяли участь команди ЕНВК №5, ЕЗОШ №2.

Учасники змагались  в хімічній естафеті, відгадували хімічні загадки, проводили  експерименти та брали участь в інших конкурсах.

Переможцем інтелектуального змагання  стала команда «Позитрон» ЕНВК №5 (капітан команди – Ковалюк Поліна, керівник – Ясінська Н.В.). Команда «Углерод» ЕЗОШ №2, (капітан команди – Гладченко Ганна, керівник - Давиденко О.В.) перемогла в номінації «Вірність хімії».

Вболівальники активно підтримували учнів команд своїх шкіл, брали участь в грі з глядачами.

Дмитренко Л.А., методист НМЦ