27 трав. 2020
Дистанційне засідання ММО методистів ЗПО
26 травня 2020 року відбулося підсумкове засідання ММО методистів-позашкільників.

26 трав. 2020
Підсумкове онлайн засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО
26 травня 2020 року проведено заключне онлайн-засідання ММО вихователів середніх груп ЗДО, на якому підведено підсумки роботи педагогів за навчальний рік.

22 трав. 2020
Інструктивно-методична нарада бібліотекарів
21 травня проведено інструктивно-методичну нараду онлайн для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО міста «Підсумки проведення інвентаризації. Взаємообмін підручниками між ЗЗСО у 2020-2021 н.р.».

Психолого-педагогічний семінар

12 лют. 2016
11 лютого Науково-методичний центр проводив для практичних психологів ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ психолого-педагогічний семінар з теми «Психокорекційні методи і прийоми роботи з дітьми з відхиленнями в розвитку емоційно-вольової сфери. Техніки НЛП»

Мета семінару: опрацювати практичний і теоретичний матеріал з проблем емоційно-вольового розвитку вихованців та учнів. Навчитись усувати вторинні особистісні реакції у дітей, які обумовлені  емоційними порушеннями, такими як агресивність, підвищена збудливість, тривожність, тощо.

На психолого-педагогічному семінарі були заслухані теоретичні аспекти проблеми, розглянуті конкретні практичні психологічні техніки, методи і прийоми в роботі з дітьми щодо формування їх емоційної стабільності і саморегуляції та відбувся обмін досвідом роботи практичних психологів з проблемними дітьми  та їх батьками. Психологи отримали методичні рекомендації для використання в роботі.

Павленко Т.М., методист НМЦ