«Безпека та мир в Україні»

20 лист. 2014
Про підсумки міського етапу Обласного очно-заочного конкурсу малюнків «Безпека та мир в Україні»

На виконання наказу управління освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 25.09.2014 № 0608 «Про проведення Обласного очно-заочного конкурсу дитячого малюнка «Безпека та мир в Україні» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого  мистецтва «Знай і люби свій край» та виховання засобами мистецтва, наказу управління освіти від 30.09.2014 №243 «Про проведення міського етапу Обласного очно-заочного конкурсу малюнків «Безпека та мир в Україні», з метою виявлення обдарованої  і талановитої молоді та патріотичного виховання засобами мистецтва з 10 по 17 листопада 2014 року відбувся міський етап конкурсу. Конкурс проводився у трьох вікових категоріях:

-   перша категорія - для учнів віком від 7 до 10 років;

- друга категорія -  для учнів віком від 11 до 14 років;

- третя категорія -  для учнів віком від 15 до 18 років.

В конкурсі взяли участь учні 1-11 класів всіх загальноосвітніх навчальних закладів та ЦДЮТ. На конкурс було представлено 199 робіт в різних техніках виконання та різних вікових групах. Журі конкурсу відзначило, що більшість робіт відповідає вимогам конкурсу та виконано на високому рівні. На підставі висновків журі переможцями визнано 22 учня (І-ІІІ місця).

Наказ. Список переможців міського етапу конкурсу малюнків «Безпека та мир в Україні»