Школа педагогічної майстерності з теми «Використання нетрадиційних технологій в малюванні на заняттях з дітьми дошкільного віку»

13 трав. 2016
12 травня 2016 року Науково-методичним центром проведено заняття Школи педагогічної майстерності з теми «Використання нетрадиційних технологій в малюванні на заняттях з дітьми дошкільного віку».

Учасники школи переглянули заняття з малювання з використанням монотипії (відбиток листя) та малювання поролоном.

Керівник школи, Малицька Т. М., провела інтерактивну гру «Відгадай техніку малювання», під час якої молоді педагоги відгадували нетрадиційні техніки та обговорювали,  як  можна застосувати їх на практиці в роботі з дітьми.

Під час аналізу домашнього завдання Тетяна Миколаївна відмітила цікаві конспекти вихователів: Романюк І. В. (ДНЗ №10) та  Слищенко Є. В. (ДНЗ № 5).

В кінці заняття педагоги висловили свої думки, враження та побажання під час проведення інтерактивної вправи «Дерево творчості».

Матеріали школи

Середа Т.І., методист НМЦ