2 лип. 2020
ОГОЛОШЕННЯ
Дніпрорудненський індустріальний коледж запрошує на навчання за спеціальностями:

24 черв. 2020
Квест для бібліотекарів
24 червня проведено квест для бібліотекарів ЗЗСО, ЗПО вулицями міста «Незвідані шляхи книжкової країни».

18 черв. 2020
Засідання Науково-методичної ради НМЦ
16 червня 2020 року відбулося розширене засідання науково-методичної ради Науково-методичного центру управління освіти Енергодарської міської ради.

Skype-конференція вчителів музичного мистецтва з науковцем

12 трав. 2016
12 травня 2016 року на базі ЕЗОШ №2 відбулась Skype-конференція на тему «Технологія та техніка контролю навчальної діяльності учнів на уроках музичного мистецтва».

Обговорення відбулось з допомогою Skype зв’язку між вчителями музичного мистецтва нашого міста та Аристовою Людмилою Сергіївною, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри музичного мистецтва та соціальної роботи Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського.

Учасники конференції обмінювалися  досвідом щодо оцінювання навчальних досягнень учнів на уроках «Музичного мистецтва»  та обговорювали  критерії оцінювання,   що були розроблені творчою групою вчителів  музичного мистецтва.

Худенкова І.Г., методист НМЦ