Подарунки від «Київстар»

19 груд. 2014
18 грудня о 10.00 год. у Запорізькому національному університеті відбувся регіональний семінар з теми: «Науково-методичні засади запровадження он-лайн технологій навчання в освітніх закладах».

У рамках заходу відбулося нагородження учнів, які протягом 2014року брали активну участь у різноманітних обласних конкурсах  та показали найкращі результати.

У номінація «Безпечний Інтернет» цінні подарунки від компанії «Київстар» отримали учні шкіл м. Енергодара:

-  Коцеруба Наталія, учениця 7-Б  класу   ЕЗОШ№2;

-  Чеботарь Марія, учениця 9-Б класу ЕБГ «Гармонія»;

-  Момот Катерина, учениця 7- А  класу ЕБЛ;

-  Бричук Герман, учень 10-Б класу  ЕНВК №5;

-  Долматова Альона, учениця 5-А класу ЕЗОШ№2.

Щиро вітаємо з перемогою! Творчих злетів і перемог!

Використано фото з архіву Рябова С.В., вчителя історії та правознавства ЕНВК№5

Ласкова Н.О.,методист НМЦ