Міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

3 лют. 2017
02.02.2017 року проведено міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив». В Фестивалі взяли участь 8 учнів 1-4 класів та 19 учнів 9-11 класів навчальних закладів міста.

Фестиваль проведено з метою формування риторичної особистості,  виявлення та підтримки творчо обдарованої учнівської молоді,  розвитку комунікативних умінь та удосконалення мовної культури.

Журі Фестивалю відзначило систему роботи вчителів по формуванню риторичних умінь та навиків учнів. Учасники  продемонстрували вміння висловлювати свої думки, відповідати на   питання та спілкуватись з аудиторією.

Гран-прі Фестивалю отримав Федоров  Артем, учень 10-Б класу ЕНВК№1, вчитель Поцелуєва В. Ю.

І місце серед учнів початкових класів - Пелепецька Дар’я, учениця 3-Б класу ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9, керівник театрального гуртка «Грайлик» Сухорукова Г.В.

Цих учнів запрошено до участі в обласному етапі Фестивалю.

Вітаємо переможців міського  етапу   Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»!

Бажаємо  творчих успіхів у володінні словом!

Глінська Т.В., методист НМЦ