Ігрові програми як засіб організації змістового дозвілля дітей та молоді

4 лют. 2015
Інтерактивний семінар для молодих класних керівників, педагогів- організаторів ЗНЗ, культорганізаторів ПНЗ

29 січня 2015 року Науково-методичним центром  спільно з Центром дитячої та юнацької творчості проведено інтерактивний семінар для молодих класних керівників, педагогів - організаторів ЗНЗ, культорганізаторів ПНЗ з теми: «Ігрові програми як засіб організації змістового дозвілля дітей та молоді».

В семінарі взяли участь методист Науково-методичного центру управління освіти Худенкова І.Г., завідувач відділом ЦДЮТ Вінс І.В., культ-організатори ЦДЮТ Компанієць А.О., Проказа Н.С.

Молоді класні керівники та педагоги - організатори познайомились з інтерактивними технологіями організації дозвілля дітей та молоді, набули практичних навичок проведення ігрових програм.

Худенкова І.Г., методист НМЦ