5 серп. 2020
Досягнення освітян нашого міста
04-06 серпня 2020 року ЕБГ «Гармонія» та ДНЗ №12 «Посмішка Пізнайки» беруть участь у XІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національна академія педагогічних наук.

31 лип. 2020
Військово-патріотична гра "Сокіл"("Джура")
Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») на жаль не відбувся в цьому році у зв’язку з карантинними заходами.

29 лип. 2020
Вітаємо переможців обласних фестивалів серед педагогів ЗДО
Підведено підсумки обласних конкурсів-фестивалів, які проходили з квітня по травень 2020 року. Педагоги-дошкільники міста Енергодар представили особисті роботи, роботи педагогічних та дитячих колективів на достойному рівні та одержали перемоги у різних номінаціях!

28 січ. 2020

Вітаємо переможців обласних олімпіад!

25-26 січня 2020 року пройшли чотири обласні олімпіади – з німецької мови, математики (ІІ тур), біології та історії.
27 січ. 2020

Семінар-практикум для лідерів учнівського самоврядування

24 січня 2020 року відбувся міський семінар-практикум для лідерів учнівського самоврядування.
24 січ. 2020

Інструктивно-методична нарада вихователів-методистів ЗДО

24 січня в Науково-методичному центрі для вихователів-методистів проведено інструктивно-методичну нараду, на якій обговорено інструктивно-методичні рекомендації щодо організації медико-педагогічного контролю на заняттях з фізкультури в закладах дошкільної освіти.
24 січ. 2020

Марафон педагогічних практик

24.01.2020 в рамках роботи ММО вчителів інформатики в ЕЗОШ№7 відбулася презентація педагогічних практик вчителів цієї школи.

Інструктивно-методична нарада бібліотекарів ЗЗСО міста

23 січня у Науково-методичнму центрі проведено інструктивно-методичну нараду бібліотекарів ЗЗСО міста щодо підсумків міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020».

Засідання ММО вчителів математики

23 січня 2020 року в рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів математики відбувся методичний батл «Початковий рівень - це вирок чи особистий вибір?».
23 січ. 2020

Засідання ММО вихователів груп дітей раннього віку

22 січня на базі ДНЗ №10 проведено засідання ММО вихователів груп раннього віку закладів дошкільної освіти, на якому обговорено проблему «Розвиток інтелектуальних здібностей дітей раннього віку».
23 січ. 2020

Усний журнал "Творчі професії. Розвиток творчих здібностей учнів"

22 січня 2020 року в рамках засідання ММО проофрієнтаторів ЗЗСО проведено усний журнал на тему "Творчі професії. Розвиток творчих здібностей учнів"
22 січ. 2020

Бібліотечний фольклорно-етнографічний захід «Зимові свята»

22 січня у бібліотеці ЕЗОШ №7 відбувся фольклорно-етнографічний захід «Зимові свята», присвячений Дню соборності України.
22 січ. 2020

Вітаємо перших призерів обласних олімпіад!

18 січня 2020 року розпочався ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Відомі перші здобутки учасників олімпіади з англійської мови, астрономії, математики, олімпіади «Юні знавці Біблії».