31 січ. 2020

Педагогічний дизайн. Карта проєкту

30.01.2020 Науково-методичним центром в ЕБЛ було проведено методичну нараду за результатами опитування вчителів, учнів та їх батьків на старті методичного проєкту «Цифровізація освітнього простору ЕБЛ». У заході взяли участь члени адміністрації ліцею.
31 січ. 2020

Міський етап Міжрегіонального фестивалю «Заговори, щоб я тебе побачив»

30.01.2020 року в Науково-методичному центрі відбувся другий день міського етапу Міжрегіонального фестивалю «Заговори, щоб я тебе побачив». Учні 9-11 класів змагалися в номінації «Слово є вчинок».
30 січ. 2020

Цифровізація управління інформацією в ЦДЮТ

30.01.2020 Науково-методичним центром в ЦДЮТ було проведено методичну нараду щодо результатів внутрішнього моніторингу функціонування електронного документообміну. У заході взяли участь члени адміністрації ЦДЮТ.
29 січ. 2020

Міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів початкових класів

28 січня 2020 року у Науково-методичному центрі відбувся міський етап Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» серед учнів 1-4 класів закладів освіти міста. Фестиваль проводиться з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей в жанрі ораторського мистецтва.
29 січ. 2020

Засідання міського методичного об‘єднання вихователів груп молодшого дошкільного віку.

29 січня на базі ДНЗ №10 відбулося засідання міського методичного об’єднання для вихователів груп молодшого дошкільного віку з теми «Формування соціальної компетентності дітей молодшого віку в умовах закладу дошкільної освіти».
28 січ. 2020

Вітаємо переможців обласних олімпіад!

25-26 січня 2020 року пройшли чотири обласні олімпіади – з німецької мови, математики (ІІ тур), біології та історії.
27 січ. 2020

Семінар-практикум для лідерів учнівського самоврядування

24 січня 2020 року відбувся міський семінар-практикум для лідерів учнівського самоврядування.
24 січ. 2020

Інструктивно-методична нарада вихователів-методистів ЗДО

24 січня в Науково-методичному центрі для вихователів-методистів проведено інструктивно-методичну нараду, на якій обговорено інструктивно-методичні рекомендації щодо організації медико-педагогічного контролю на заняттях з фізкультури в закладах дошкільної освіти.
24 січ. 2020

Марафон педагогічних практик

24.01.2020 в рамках роботи ММО вчителів інформатики в ЕЗОШ№7 відбулася презентація педагогічних практик вчителів цієї школи.
23 січ. 2020

Інструктивно-методична нарада бібліотекарів ЗЗСО міста

23 січня у Науково-методичнму центрі проведено інструктивно-методичну нараду бібліотекарів ЗЗСО міста щодо підсумків міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2020».